Sen

Datum: 25.05.2015 | Vložil: Aleš

Dobrý den chtěl jsem se zeptat a požádat o vysvětlení mého snu,moje mamka věští a hodně lidem co řekla se stalo,jednou mi to chtěla předat ve 00:00 tak jsem řekl proč né,no ale potom druhej den jsem začal slyšet hlasy v mé hlavě,přišlo mi to jako propojení ale nevim jestli z dobrou nebo zlou stranou,třetí den jsem koukal na zprávy a byly tam postížené děti a hlasy v mé hlavě se smály a řekly zotročíme je všechny nemohl jsem to nechat bejt tak jsem jim řekl at přestanou!potom jsem měl zvláštní sen byl jsem někde u rodinného domu a seděly tam u stolu démoni v černých kápích bylo jich tam asi 8 a já se vznášel nad nima jen tak tam seděly a hrály karty,poté jsem na dveře toho domu udělal to že jsem vzal tu křídu a obtáhl jsem ti dvěře celý a potom jsem viděl jen světlo co vyletělo pod dvěřmy,ale když jsem se vzbudil tak jsem se rozbrečel pač jsem cítil emoce hodně silný byla to malá holčička proto jsem brečel šlo to samo,ale v tom snu byla i moje mamka,a pak když jsem se jí zeptal koho jsme to zachránily řekla to je jedno.
Děkuji Aleš

Přidat nový příspěvek